Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çıtırdama Yöntemi ile ZayıflamaKate
03-08-2012, 22:41
Zayıflamak isteyenlerin son zamanlarındaki tercihi, Body Slim çıtırdama yöntemi oluyor. İngiliz bilim adamlarının geliştirmiş olduğu bu yöntem, hem zayıflatıyor hem de selülit problemini ortadan kaldırıyor. Köpük ve sabundan oluşan 2 ürünü ile Body Slim hakkında gerçekler sizlerle.

Body Slim Çıtırdayan Köpük Nedir?

Son teknolojinin ürünü olan Body Slim İngiliz bilim adamları tarafından geliştirilmiş, bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için harika bir üründür. Derinin yedi kat altına nüfus ederek, yağları ve selülitleri çatırdama etkisi ile parçalar ve eritir.


Body Slim Çıtırdayan Köpük Nasıl Kullanılır?

Body Slim çıtırdayan köpük kullanımı ise sabah ve akşam olmalıdır. Günde 2 defa sorunu bölgeye bir miktar sıkılır. Dairesel haraketler ile uygulanır. Cildin kuru olmasına dikkat edin.


Body Slim Selülit Sabunu Nasıl Kullanılır?

Body Slim çıtırdayan köpük setinin yanı sıra body selim selülit sabunuda bulunmaktadır. Peki body slim selülit sabunu nasıl kullanılır?

Duşa her girdiğinizde sabunun tırtıklı kısmı ile vücudunuzu yıkayın. İçerisinde ki yosun özü ve partiküller (kese etkisi) sayesinde gözenekler açılır, ölü deri atılır ve kalıcı hale gelen yağlar daha hızlı yakılır!


Body Slim Kullanmadan Önce Cilt Yüzeyi Nasıl Olmalı?

Kuru ve temiz olması yeterli. Su ile en son temasınızın 45 dakikanın üzerinde olmasına dikkat ediniz!

Uygulamadan 5 dakika sonra, vücudunuzda ki buz etkisini ve kan dolaşımınızın hızlandığını hissedeceksiniz!


Body Slim Çıtırdayan Köpük Yan Etkileri Nelerdir? | Body Slim Selülit Sabunu Yan Etkileri Nelerdir?

Hamilelerde göbek bölgesine, açık yaralara ve yeni gerçekleştirilen cerrahi müdahaleli bölgelere kullanılması tavsiye edilmez. Unutmayın, BodySlim İngiltere’den ithal edilen ve İngiltere’de üstün hükümet standartları ile üretilen bir üründür!

Kısacası, Body Slim’nin bildirilmiş herhangi bir yan etkisi yada zararı bulunmamaktadır.


Body Slim Çıtırdayan Köpük Faydaları | Body Slim Selülit Sabunu Faydaları

Body Slim’i diğer inceltici ve selülit gidericilerden ayıran en önemli farkı, crackle (çıtırdama) teknolojisini kullanmasıdır. Bu teknoloji dünya sağlık grubunda gerçekten devrim yaratan bir teknolojidir. Çünkü kalıcı olarak derinlemesine işleyip yağlarla mücadele edip kalıcı yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olan tek üründür.

Deri altındaki yağlar kolay bir şekilde yok olmaz. Ancak uzun süren egzersizler sayesinde mümkün olabilir. Fakat Body Slim teknolojisi ile bu kalıcı yağlarınızdan çok kısa sürelerde kurtuluyorsunuz. Hem kalıcı bir şekilde yok olurken hemde pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.


Body Slim Çıtırdayan Köpük Etkisi | Body Slim Selülit Sabunu Etkisi

Hemen hemen tüm kadınların ortak problemi olan selülit, sarkma ve fazla kilolar artık sorununuz olmaktan çıkacak. Body Slim mucizesi ile 20 yaşın üzerindeki kadınlarda selülit problemi %95 oranda eskiye nazaran azalır.

Body Slim, içerdiği köpük teknolojisi sayesinde hızlı ve sorunsuz bir incelme ve sıkılaşma sağlar. Kısa bir süre içinde 3-4 beden incelmeniz Body Slim ile mümkün.

Çirkin ve sarkmış bedenlerden kurtulmak ve yaza mutlu girmek için Body Slim mucizesi tam size göre.

Body Slim köpükte bulunan ve bugüne kadar hiç görmediğiniz içerik fazla yağlarınızı ve selülitlerinizi çatırdayarak yok eder. Böylelikle pürüssüz ve şekillenmiş bir cilde sahip olacaksınız. Body Slim köpük ile fazla yağlardan ve selülitlerden kurtulurken 2-3 tona kadar bronzluk sağlayabilirsiniz.

http://www.botanikecza.com/icerik_resimleri/3720110615153727.jpg