Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yüz Estetigi İcin Fraksiyonel Lazer Kirisiklar Cilt Yaniklari Sivilce Lekeleri TedaviEmeL
01-05-2012, 02:44
İz ve kırışıklıkların giderilmesinde devrim niteliğinde olan “Fraksiyonel Lazer”ile izler, kırışıklıklar, lekeler %80-%100 oranında düzeltilebiliyor. Yeni yıla girerken, yüzünüzdeki inci çizgiler ile kırışıklıklardan, güneş lekelerinden, doğum ve kilo nedeniyle oluşan çatlaklardan kurtulabilirsiniz. (http://www.bayanbakim.com/)
“Fraksiyonel Lazer” konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, doğru fraksiyonel lazer çeşidinin, doğru yerde kullanılması. Çünkü, lazer ışınları farklı dalga boyları itibariyle farklı amaçlar için kullanılıyor. Fraksiyonel lazerin kullanım alanlarına göre; yüzeysel (Fraksiyonel Er: Glass), orta (Fraksiyonel Er:YAG) ve derin (Fraksiyonel Karbondioksit CO2)olarak üç çeşidi bulunuyor.


http://3.bp.blogspot.com/_n1Q8bsJw45I/TRDOXzXdmtI/AAAAAAAAFG8/_wEId1htk9A/s1600/bayanbakim.com%2BYEPYEN%25C4%25B0%2BB%25C4%25B0R%2 BY%25C3%259CZ%2B2.jpg

Fraksiyonel Karbondioksit CO2 ise; derin iz ve kırışıklıkların tedavisinde etkili sonuçlar veriyor.

Mediest Cerrahi ve Medikal Estetik (http://saglikbilgini.com/category/tedavi-yontemleri/estetik) Center doktoru Op. Dr. Atilla Alp(Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı) cildin daha canlı, parlak ve sağlıklı hale getirilmesi ile kırışıklıkların tedavisinde fraksiyonel lazerin oldukça etkili bir tedavi yöntemi olduğunu belirtiyor. Op. Dr. Alp, özellikle yüzeysel ve orta dereceli kırışıklıkların bu tedavi ile geçebileceğini, derin kırışıklıkların ise hafifleyeceğini söylüyor.


Sivilce izleri, lekeler siliniyor, kırışıklıklar gidiyor, çatlaklar azalıyor…