Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karın Sıkılaştıran BesinlerKate
01-26-2012, 23:08
ADEM: Bu lezzetli ve çok yönlü çerez protein ve lif içeriyor. Ayrıca iyi de bir magnezyum kaynağı. Günlük 23 adet badem tüketin!

YUMURTA: En güçlü protein kaynağı... Yumurta vücuttaki hücrelerin yenilenmesini sağlıyor. Kolesterolünüz yüksek değilse her gün bir yumurta tüketebilirsiniz.

SOYA: Protein lif ve antioksidan bakımından mükemmel bir kaynak olan soya fasulyesi her gün bir öğün yenmesi gereken besinler arasında... Ya da 1 su bardağı soya sütü için.

ELMA: Düşük kalorisi ve lezzetiyle diyet yapanların en yakın dostu haline gelen elma kolay kilo verdiriyor. Sıkı bir karın için günde en az bir elma yiyin!

ÇİLEK: Yüksek lif oranlarıyla dikkat çeken bu meyve aynı zamanda yüksek bir antioksidan. Gün içinde bir öğün tüketmenizde fayda var.

YEŞİL YAPRAKLI SEBZELER: Yeşil yapraklı sebzeler düşük kalorili olmaları nedeniyle mide ve karın bölgenizde farklılık yaratıyor. Günde üç öğün yemeklerinizle ya da tek başına yeşil yapraklı sebze tüketebilirsiniz.

YOĞURT: Yoğurtta bulunan probiyotik bakteri sindirim sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı oluyor. Yemeklerinizin yanında bir ila üç kâse yarım yağlı ya da yağsız yoğurt tüketin!


SEBZE ÇORBASI: Günde iki kez sebze çorbası içerseniz kilo vermede daha başarılı olursunuz. Her gün çorba için sıkı mideniz olsun!

SOMON: Omega 3 yağ asidi kaynağı olması nedeniyle somon düz bir karın için büyük önem taşıyor. Yemeklerinizde haftada en az iki-üç kez somona yer verin!


http://im.haberturk.com/2011/03/04/607175_detay.jpg?1299346633