Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selülex Havyar Jeli İle 11 Günde Forma Girin!EmeL
02-13-2012, 05:52
SELÜLEX HAVYAR JELİ NEDİR?

Havyar Özünden yararlanan uzmanlar geliştirdikleri formülle, havyarın etkisini bir kaç etken madde ile birleştirerek selulex havyar jelini oluşturmuşlardır.
Dünya’da havyar özlü jel ve kremler; Zayıflama, bölgesel incelme, vücut sıkılaştırma, selülit giderme, doğum sonrası oluşan çatlakların giderilmesi, kırışıklıkların giderilmesiyle ilgili bir çok üründe kullanılmıştır.


http://www.estetikmerkezi.com/upload/big_1313950088.jpg

İçeriğinde Neler Bulunuyor?

Selulex içeriğinde ; Havyar özü, Kahverengi yosun özleri, Özel deniz bitki proteinleri ve Lactis proteinum bulunmaktadır.

Toplam 200ml olan selulex içerisindeki bileşenlerin tek tek etkilerinden bahsedecek olursak ;

Havyar Özü ; insan organizması için birçok çeşit değerli doğal besleyici madde içermektedir. Yüksek leşitin içeriği doğal kolajenin vücut tarafından kullanılarak tüketilmesini ve böylece de selülit oluşmasını engellemektedir. Vitaminler ve mineral kompleksleri de bir yandan cildinize tekrar hayat kazandırmaktadır. Sonuç: Sıkı, sağlam ve elastik, cilt-cilt altı yumuşak doku yapıları.

Kahverengi Yosun Özleri ; organizmayı toksinlerden arındırır, vücuttaki aşırı yağların yakılma sürecini başlatır ve aynı zamanda da cildin kaybettiği nemi yerine koyar.

Özel Deniz Bitki Proteinleri ; vücuttaki kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yaşlı dokuların yenilenme sürecini başlatır ve hızlandırır.
Lactis Proteinum ; hücre metabolizmasını uyarır. Ek olarak, cildin günlük bakımını yaparak doğal bir nemlenme sağlar ve ona kadifemsi parlak bir görünüm verir.

Havyar Özü 75 ml
Kahverengi Yosun Özleri 25 ml
Özel Deniz Bitki Proteinleri 30 ml
Lactis Proteinum 30 ml
Diğer Proteinler 40 ml


Kullanım Şekli Ve Dozaj

Artık kendiniz uzman desteğine gerek kalmadan ve pahalı kliniklere para harcamadan her yerde kolay bir şekilde bakımınızı yapabilirsiniz.
Selulex'i kullanım öncesinde ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunmaktadır. Uygulamak istediğiniz bölgenin temiz ve kuru olmasına dikkat etmelisiniz.

Selulex'i yüz hatlarınızda kullanmamalısınız.
İncelmek ve etkilerini görmek istediğiniz bölgede günde 2 defa gece yatarken ve sabah uyandığınızda uygulamalısınız. Ancak günde 1 defa sadece gece yatarken uygulamak da fayda sağlamaktadır. selulex cilt tarafından tamamen emilene kadar masaj yapar gibi yüzeye sürülmelidir. Masaj yapar gibi yukarı doğru daireler oluşturacak şekilde cildinize uygulamalısınız...

Selulex kısa süre içerisinde verimli sonuçlar almanıza yardımcı olur. Selulex'i cildinize sürmesi çok kolay olduğu gibi kısa sürede cildiniz tarafından emilerek fazla vaktinizide almayacaktır. selulex'in kolay emilebilir yapısı ile kısa sürede cildiniz jeli emerek giyinip dışarı çıkabilirsiniz.

Günlük duş veya banyodan sonra vücudun gerekli bölümlerine hafif dairesel masaj hareketleriyle sürülerek cilde yedirilir. Spor, sauna veya güneş banyosundan sonraki uygulamalar özellikle iyi gelir. Cilt jelin tamamını emer ve güzel bir kokudan başka bir kalıntı bırakmaz.

Havyar Özlü Anti-Selülit Jeli (Selulex), 200 ml’dir.