Aylık Burç Yorumları - MAYIS-2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler (21 Mayıs - 21 Haziran)

Mayıs ayının özellikle ilk haftasında birçok meseleyi hem kazanç hem kayıp anlamında gözden geçirmeniz gerekir. Size zaman kaybettiren değil, kazandırıcı olanı tercih etmekte yarar var. Bir meseleyi, bilinçli bir şekilde ele alıp, odaklanırsanız, birçok gereksiz detayın kafanızı karıştırmasını önlemiş olursunuz.

9 Mayıs tarihi itibariyle burcunuz üzerinde geçiş yapacak Venüs ilişkileri güçlendiriyor. Sanki kararsızmış gibi duruyorsunuz ancak siz ne yönde ilerlemeniz gerektiğini gayet iyi bilirsiniz. Venüs İkizler istikrarsız ilişkileri gösterse de, bilinçli aklınız sizi doğru yön üzerinde ilerlemenizde yardımcıdır. Havai davranmazsınız.

10 Mayıs tarihindeki tutulma, elinizde olmadan en ufak bir olayı bile büyük bir kriz haline getirmenize neden olabilir. Güveninizi sarsan, sizi düşünmeye zorlayan meselelerin mutlaka bilinçli gözden geçirilmesi gerekir. Dengenizi bozan her ne varsa onu geride bırakmanızda yarar var.

15 Mayıs tarihinde her alanda gayet akıllıca kararlar verebilirsiniz. Sizden etkilenmeyecek kimse yoktur. Sizi dikkatlice dinlerler ve sizden yana düşünürler.

AŞK VE İLİŞKİLER
31 Mayıs saat 13:39 olana dek Boğa burcunda ilerleyecek Mars, genel olarak baktığımızda hobilerinizle ilgilenmek, sevdiğiniz aktivitelerde bulunmak ve boş zamanlarınızı değerlendirerek, üzerinizdeki sıkıntılardan kurtulmak, sağlam hedefler belirlemek yönünde etkilidir. İlişkisinde sorun olmayan, mutlu çiftler açısından bu dönem, birlikte hayatın özünü yakalamalarında, geçmişin bütün izlerini beraberce silmelerinde gayet olumludur. El ele sevgilerini büyüttükleri gibi, birlikte olmanın ne denli büyük bir nimet olduğunun bilinci içinde yaşamlarını sürdürebilirler. Bu süreçte birikimlerinizi yatırım anlamında kullanmak için planlar yapılabilir. İlişkisi olmayanlar açısından bu dönem biraz daha farklı gelişebilir. Aşka aşık olmaya öylesine meyillisinizdir ki, kafanızın içinde, sizi gerçekten tüm yüreğiyle sevebilecek, anlayabilecek, canınız kadar yakın olabilecek bir kişiyi düşler ve bekleyebilirsiniz. Ancak karşınıza çıkacak kişiyi ve aşk olgusunu, mantıklı bir şekilde gözden geçirmenizde fayda var.

Mars-Boğa burcu geçişinin Mayıs ayındaki etkili tarihleri: 1, 6, 8, 13 Mayıs. 1 ve 13 Mayıs tarihleri önemlidir. Sağlama almak istediğimiz ve kendi payımıza mutlaka olmasından yana düşündüğümüz meseleler, çalışma hayatının kendi içindeki zorlukları veya sağlığımızla ilgili hususlar nedeniyle gerçekleşmediğinde kendinize yüklenmeyiniz olur mu? Bazen zaman mevhumunu göz önüne almak gerekir.

Dengenizi bozabilecek, inatlaşmalara, sıkıntılara yol açabilecek gerginliklerden uzak durunuz.

Gezegeni :Merkür
Grup :Hava
Uğurlu Rengi :Sarı, açık mavi
Uğurlu Sayısı :5
Uğurlu Taş :Akik, İnci
Uğurlu Gün :ÇarşambairemSU
Mynet Astroloji Danışmanı