Merhaba, ilk ziyaretiniz mi? Buraya tıklayın!

Google Adsense

User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1
  Perhaps, Perhaps ,Perhaps
  Üyelik tarihi
  22 12 2011
  Mesajlar
  33.373
  Bahsedildi
  3
  Etiketlendi
  0  Günlük Burç Yorumları 12.05.2013 Burçlar Neler Yaşayacak ?


  Günlük Burç Yorumları 12.05.2013 Burçlar Neler Yaşayacak ?


  Günlük Burçlar 12.Mayıs2013 Burçlar 12.05.2013 güncel burç 12 Mayıs 2013.Pazar günlük burç yorumu 12Mayıs2013 bugün tüm burçlar

  12.05.2013 Güncel Burç Yorumları


  Koç burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Aynı hataları tekrarlamadan önce geçmişte yaşananları hatırlamanızda fayda var. Haklarınızı savunmak istemeniz normal, ama biraz daha düşük profille ilerlemenizde fayda var. Ciddi konuşmalar veya pazarlıklar gücünüzü göstermenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız açısından güzel bir gün.


  Boğa burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Bu aralar karşılaştığınız insanları etkileyebilirsiniz. Bir yolculuk veya seyahat beklenmedik kararlar almanıza neden olabilir. Liderli rolüne soyunabilme ve çözüm üretebilme yeteneğiniz özel ve iş yaşamınızda daha iyi fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir.


  İkizler burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Hukukla, sağlıkla veya finansla ilgili konularda düşünecek çok şeyiniz var. İşleri şansa bırakmamalısınız. Biraz yavaşlamalı ve gerçeklere dayalı kararlar almalısınız. Kendinizi kandırıyor olabileceğiniz konular var mı kontrol edip, kendiniz için en iyi şeyi yapmalısınız


  Yengeç burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Çevrenizdeki kişiler veya meslektaşlarınız sizden gelecek önerileri bekliyor olabilirler. Aklınız, mükemmel hafızanız ve doğru yargılama yeteneğiniz kendiniz dahil herkesi içeren çözümler bulmanızı sağlayacaktır.


  Aslan burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Diğerleri için ne yapabiliyorsanız yapmalısınız. Bonkörlüğünüz ve iş birliğine yatkınlığınız gözleri üzerinize çevirecektir. Herkes yaptıklarınızdan hoşlanmayabilir, hatta eleştirenler de olabilir, ancak içten içe herkes aslında doğru şeyi yaptığınızı biliyor, emin olun.


  Başak burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Arkadaşlarınız veya ailenizle paylaşabileceğiniz değerli bilgileriniz var. Tecrübeleriniz ya da uzmanlığınız bir süredir çözüm bekleyen sorunları çözebilir. Harcamalarınızı kontrollü yapmalısınız. Karşınızdaki kişileri dikkatle dinleyebilir, yanıt verebilir ve liderlik özelliklerinizi sergileyebilirsiniz.


  Terazi burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Finansal durumunuzu ve seçeneklerinizi doğru değerlendirmelisiniz. Başarmak için çok uğraştığınız şeylerden faydalanmaya çalışan kişilere karşı sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Mevcut ilişkilerinizdeki bir değişiklik daha parlak bir geleceğin kapılarını açıyor.


  Akrep burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  İletişim halinde olur ve düşüncelerinizi paylaşırsanız ikili ilişkileriniz ve özel ilişkileriniz düzene girebilir. Ekip çalışmalarına yatkın olmanız ve gelecek planlarınızı büyütmeniz evde veya iş de daha fazla şey başarılmasını sağlayabilir. Sezgilerinize güvenin.


  Yay burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Anlamsız sözler veren kişiler aklınızı karıştırabilir, ama ne kadar güvenilir olduklarını ben bilemem Niobe?ce. Gerçekte size teklif edilen veya sunulan şeylerin karşılığı olarak gereğinden fazla karşılık verebilirsiniz, ölçüyü tutturmak lazım. Altından kalkabileceğiniz türden anlaşmalar yapmalı, yoksa pas geçmelisiniz.


  Oğlak burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Önem verdiğiniz kişileri içine alan planlar yapabilirsiniz. Kişisel özelliklerinizi cilalamak veya mal varlıklarınızı arttırmak için çalışmalar yapmaya başlamalısınız. Sorumluluklarınız artabilir, ancak güç kazanabilirsiniz. Gün geneli: Alternatiflerimizden faydalanabileceğimiz zaman geldi.


  Kova burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Evinizle ilgili değişiklikler ortaya koymak istediğiniz bazı işleri uygulamanıza olanak sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var ve özel planlar yapmanız özel bir kişiyle ilişkilerinize iyi gelebilir. Saygı duyduğunuz bir kişiden alacağınız dersler olabilir.


  Balık burcu, 12 Mayıs 2013 için burç yorumu
  Çok fazla işle aynı anda uğraşmanız ilerlemenizi yavaşlatacaktır. Daha basit ilerlemeli ve hedefe odaklanmalısınız. Çok çalışmanız ve geçmişte size çok şey vermiş kişilere sadakatle bağlılığınız sizi daha parlak bir geleceğe ve yeni başlangıçlara taşıyabilir
  “Bugün senin için birşey yapmıyorsam, dün elimden geleni yaptığım içindir...”


  K.Tazeoğlu


  Günlük Burç Yorumları 12.05.2013 Burçlar Neler Yaşayacak ?

 

 

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0