KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz..Bugün, arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak, kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. Çevrenizin sizden beklediği yardımlaşmayı onların istekleri doğrultusunda sağlayacaksınız.


BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız. Yaşamınızda önemli olabilecek olayları kendinize çekiyor ve daha sonra şikayet ediyorsunuz. Bugün Ay'ın konumu, bazı değer yargılarınızda esnemeniz gerektiğini söylerken, dostlarınıza şans tanımanızı sağlayabilir. Organizasyon çalışmalarına esnek bakmalısınız.

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları İşinizle ilgili güçlü bir motivasyon birliğine ihtiyacınız var. Bugün kalabalık ortamlarda bile çevrenizden kopabilirsiniz. Yalnız kalmak istemiyorsanız, biraz daha katılımcı olmayı denemelisiniz. Karşı cins üzerinde etkiniz mükemmel.

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Çevrenizin onaylamayacağı ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bugün, alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin vermek istemiyorsunuz. Sıra dışı düşüncelerin farklı taraflarınızı ortaya çıkarmasına siz bile şaşırabilirsiniz. Maddi konulardaki beklentileriniz doğrultusundaki inisiyatiflerinizi çevrenize hissettirecek ve istediğiniz sonuca ulaşacaksınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Duygusal ilişiklerinizde yaşadığınız çatışmaları çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Siz; denge insanısınız ve bu tür davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına neden oluyor. Bugün, Ay'ın konumu; maddi konuların önem kazanacağını ve bir takım araştırmalar içinde olacağınızı gösteriyor.
Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Güneş kombinasyon burcunuzdan size destek verecek ve eklentilerinizle ilgili değişim fırsatları yakalamanıza neden olacak. Bugün Ay'ın konumu, olayları daha derin incelemenizi sağlayacak. Bazı olaylardan çabuk etkileniyorsunuz.

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Bugün olayların nedenlerini araştırmak istiyorsunuz. Güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz.

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Maddi konularla ilgili bazı gizlilik söz konusu olabilir. Bugün Ay'dan aldığınız etki sizi bağımlı olduğunuz konularda daha yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini takip ediyorsunuz.

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Güçlü sezgileriniz size her konuda destekliyor. Bugün, partnerinizi kıskandıracak hareketlerden vazgeçmelisiniz. Onun algılama tarzı sizden çok farklı ve olayları abartmanıza bir anlam veremiyor. Arkadaşlarınızla birlikte ortak sosyal çalışmalara yönelerek, kendinizi mutlu etmenin yollarını bulacaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Sezgilerinizi kullanacağınız bir gün içindesiniz. Ay'ın bulunduğu konum, aşk yaşantınıza yoğunluk kazandırırken, size derin bir sorgulama yeteneği veriyor. Bugün iş ortamında kıskançlık duygularına hedef olabilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Ortak paylaşım içinde olduğunuz kişilerle iletişim içinde olacağınız bir gün. Birilerinin sizi anladığını görmek ve duygu birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Bugün, yakın bağ içinde olduğunuz kişilerin sizden bir takım beklentileri olacaktır. Onlara yardım etmekte tereddüt etmemeniz, size manevi bir haz verecektir. Sizin farklı değerleriniz var.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)
27 Haziran 2014 Cuma Günü Burç Yorumları Maddi konularda geniş hayalleriniz var. Bugün, bir çok problemin çözümünü aynı anda incelemek zorunda kalacaksınız. Çevrenizde iyi niyetli dostlarınızın size sağlayacağı destek memnun edici bir şekilde seyredecek. Sonuçlardan memnun kalacağınızı bir performans sizi bekliyor. Kendinizle ilgili yeni keşiflerde bulunabilirsiniz.