Merhaba, ilk ziyaretiniz mi? Buraya tıklayın!

Google Adsense

User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1

  Üyelik tarihi
  25 12 2011
  Yer
  Kocaeli - İzmit
  Mesajlar
  34.905
  Bahsedildi
  1
  Etiketlendi
  0  8e430528fca0 Günlük Burç Yorumları 04.01.2014 Burçlar Neler Yaşayacak ?

  Günlük Burçlar 04.Ocak.2014 Burçlar
  04.01.2014 güncel burç 04.Ocak.2014.Cumartesi burç yorumu
  04-Ocak-2014 bugün tüm burçlar

  Günlük Burç Yorumları 04.01.2014 Burçlar Neler Yaşayacak ?

  04 Ocak 2014 Cumartesi
  Güncel Burç Yorumları


  Koç burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Çevrenizde bazı kişiler sizi güvenli yatırımlara yönlendirmeye çalışabilirler. Bu yatırımların gerçekten mi güvenli olduğu, sadece karşınızdaki kişilere mi güvenli geldiği ya da size mi o şekilde gösterilmek istendiği şeklinde ki sorulara kafa yormanızda ve biraz araştırmanızda fayda var.

  Boğa burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  İş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ya da yakın çevrenizdeki kişiler önemsiz konular üzerinde anlaşmak amacıyla fazla zaman kaybetme eğiliminde olabilir. Dolayısıyla, onlara bu fırsatı vermemenizde fayda var.


  İkizler burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Olan biten şeyler veya kulağınıza gelen duyumlar ya da elinize geçen bilgiler hakkında kesin hükümlere varmadan önce bir iki hafta beklemenizde fayda var. Zira, duyduklarınızda hata olabileceği gibi, o güne kadar bu hatalar düzeltilmiş de olabilir.


  Yengeç burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Yapacağınız değerlendirmelerin, alacağınız kararların ya da yapılacak anlaşmaların özenli, dikkatli ve düşünceli şekilde ele alınması gerekiyor. Aksi takdirde, olası şikayet veya eleştirilerle uğraşmanız gerekebilir.


  Aslan burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Stat inşa edilmeden maçlara talip olmanın bir manası olmayabilir Sevgili Aslan?lar. Belli hazırlıkları tamamlamadan ya da şekli tam olarak oturmadan bazı fikir veya planlarınızdan bahsetmeniz, herkes sizin kadar ileri görüşlü ya da hayal kurmaya muktedir olmadığı için alabileceğiniz desteği geciktirebilir veya inanılırlığınıza gölge düşürebilir.


  Başak burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Düşüncesizce yapılan açıklamalar veya hareketler sizi zor duruma düşürebilir veya bu tür hareketlerin önemli sonuçları olabilir. İki kere düşünmeden konuşmamanızda veya eleştirilerde bulunmamanızda fayda var.


  Terazi burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Bazı kişilerin verdikleri sözleri tutamayacağına dair şüphelere sahip olabilirsiniz. Ya da bazı anlaşmaların devamlılığı konusunda endişeleriniz olabilir. Şüpheleriniz ya da endişeleriniz yersiz olmayabilir. Gereken tedbirleri almanızda fayda var. T


  Akrep burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Geçmişe bağlı problemleri masaya getirmeye çalışan ya da eski konulara bağlı kinini şimdi gösteren kişiler günün akışını bozabilir veya siz geçmişten gelen konulara bağlı sıkıntılarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz. Olayların büyüme ihtimali yüksek olacağı için bugünlerde, o toplara girmemekte fayda var Sevgili Akrep?ler.


  Yay burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Kafanızda soru işaretleri olabilir veya bir sonraki adımınızı biçimlendirmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Eğer sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuzu okumaya başladıysanız, biraz bekleyin ve evrenin sizin için yaptığı planlara güvenin.


  Oğlak burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Hedeflerinize ulaşmak veya bazı konularda başarı elde etmek istiyorsanız olayları zorlamanız, daha fazla gayret göstermeniz ve çok çalışmanız gerekiyor. Bu sayede başarısızlığın önünü kesmeyi başarabilirsiniz.


  Kova burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Eviniz, aileniz, maddi durumunuz ya da gayrimenkulle ilgili konularda kafanızdaki çerçeve netleşmeye başlıyor. Ancak, öncesinde tamamlanması, temizlenmesi veya cilalanması gereken şeyler olabilir. Hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor.


  Balık burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
  Finansal açıdan veya bireysel olarak üstlendiğiniz yükümlülükler kaldırabileceğinizden fazla olabilir, dikkatli ve tedbirli hareket etmenizde fayda var. İçindeki suların duvarları yıkması için barajın sadece bir bardak suya ihtiyacı kalmış olabilir. Her şeyin fazlasından kaçınmalısınız.
  Ölümden sonrası bile varken , senden sonrası neden olmasın ?  Günlük Burç Yorumları 04.01.2014 Burçlar Neler Yaşayacak ?

 

 

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0