Günlük Burçlar 04.Ocak.2014 Burçlar
04.01.2014 güncel burç 04.Ocak.2014.Cumartesi burç yorumu
04-Ocak-2014 bugün tüm burçlar04 Ocak 2014 Cumartesi
Güncel Burç Yorumları


Koç burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Çevrenizde bazı kişiler sizi güvenli yatırımlara yönlendirmeye çalışabilirler. Bu yatırımların gerçekten mi güvenli olduğu, sadece karşınızdaki kişilere mi güvenli geldiği ya da size mi o şekilde gösterilmek istendiği şeklinde ki sorulara kafa yormanızda ve biraz araştırmanızda fayda var.

Boğa burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
İş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız ya da yakın çevrenizdeki kişiler önemsiz konular üzerinde anlaşmak amacıyla fazla zaman kaybetme eğiliminde olabilir. Dolayısıyla, onlara bu fırsatı vermemenizde fayda var.


İkizler burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Olan biten şeyler veya kulağınıza gelen duyumlar ya da elinize geçen bilgiler hakkında kesin hükümlere varmadan önce bir iki hafta beklemenizde fayda var. Zira, duyduklarınızda hata olabileceği gibi, o güne kadar bu hatalar düzeltilmiş de olabilir.


Yengeç burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Yapacağınız değerlendirmelerin, alacağınız kararların ya da yapılacak anlaşmaların özenli, dikkatli ve düşünceli şekilde ele alınması gerekiyor. Aksi takdirde, olası şikayet veya eleştirilerle uğraşmanız gerekebilir.


Aslan burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Stat inşa edilmeden maçlara talip olmanın bir manası olmayabilir Sevgili Aslan?lar. Belli hazırlıkları tamamlamadan ya da şekli tam olarak oturmadan bazı fikir veya planlarınızdan bahsetmeniz, herkes sizin kadar ileri görüşlü ya da hayal kurmaya muktedir olmadığı için alabileceğiniz desteği geciktirebilir veya inanılırlığınıza gölge düşürebilir.


Başak burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Düşüncesizce yapılan açıklamalar veya hareketler sizi zor duruma düşürebilir veya bu tür hareketlerin önemli sonuçları olabilir. İki kere düşünmeden konuşmamanızda veya eleştirilerde bulunmamanızda fayda var.


Terazi burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Bazı kişilerin verdikleri sözleri tutamayacağına dair şüphelere sahip olabilirsiniz. Ya da bazı anlaşmaların devamlılığı konusunda endişeleriniz olabilir. Şüpheleriniz ya da endişeleriniz yersiz olmayabilir. Gereken tedbirleri almanızda fayda var. T


Akrep burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Geçmişe bağlı problemleri masaya getirmeye çalışan ya da eski konulara bağlı kinini şimdi gösteren kişiler günün akışını bozabilir veya siz geçmişten gelen konulara bağlı sıkıntılarınızı dile getirme eğiliminde olabilirsiniz. Olayların büyüme ihtimali yüksek olacağı için bugünlerde, o toplara girmemekte fayda var Sevgili Akrep?ler.


Yay burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Kafanızda soru işaretleri olabilir veya bir sonraki adımınızı biçimlendirmek için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Eğer sizi nelerin beklediğini öğrenmek için burcunuzu okumaya başladıysanız, biraz bekleyin ve evrenin sizin için yaptığı planlara güvenin.


Oğlak burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Hedeflerinize ulaşmak veya bazı konularda başarı elde etmek istiyorsanız olayları zorlamanız, daha fazla gayret göstermeniz ve çok çalışmanız gerekiyor. Bu sayede başarısızlığın önünü kesmeyi başarabilirsiniz.


Kova burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Eviniz, aileniz, maddi durumunuz ya da gayrimenkulle ilgili konularda kafanızdaki çerçeve netleşmeye başlıyor. Ancak, öncesinde tamamlanması, temizlenmesi veya cilalanması gereken şeyler olabilir. Hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekiyor.


Balık burcu, 4 Ocak 2014 için burç yorumu
Finansal açıdan veya bireysel olarak üstlendiğiniz yükümlülükler kaldırabileceğinizden fazla olabilir, dikkatli ve tedbirli hareket etmenizde fayda var. İçindeki suların duvarları yıkması için barajın sadece bir bardak suya ihtiyacı kalmış olabilir. Her şeyin fazlasından kaçınmalısınız.