Günlük Burçlar 03.Şubat.2014 Burçlar
03.02.2014 güncel burç 03.Şubat.2014.Pazartesi burç yorumu
03-Şubat-2014 bugün tüm burçlar

Günlük Burç Yorumları
03.02.2014 Burçlar Neler Yaşayacak ?
03 Şubat 2014 Pazartesi
Güncel Burç Yorumları


Koç burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Rahatsız edici veya tuhaf olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gün ya da birkaç gün içinde bu tür bir durumla karşılaşmış olabilirsiniz. Ancak, olayların geçerli nedenleri olabilir. Geçerli nedenler kendini gösterene kadar uyumlu davranmaya çalışmanızda fayda var.


Boğa burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Bugün ani tepkiler vermesi veya bir an önce harekete geçmesi gereken kişileri durdurmak veya sakinliklerini korumalarını sağlamak zor olacağa benziyor. Sizin de kendi adınıza acil tavırlar geliştirirken bir plan dahilinde ilerlemeniz ve özgün bir tavır almanız gerekebilir.


İkizler burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Belli konulara daha geniş açıdan yaklaşmanız hayal kırıklıklarının veya umutsuzluğun önüne geçebilir. Yaşanan olaylarla ilgili öngörülerinizi arttırmanızda, senaryoları geliştirmenizde, eksik parçaları tamamlamanızda fayda var. Belli ilişkilerin size uygun olmadığını anlayabilir veya doğru kişilerle ilişki kurmanın zorluklarını fark edebilirsiniz.


Yengeç burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Sakinliğinizi korumakta zorlansanız bile kibar olmanız ve sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. ?? Lütfen apartman kapısının önüne çöp atmayın?? demekte ne kadar haklı olsanız da, sorun çıkartan kişiler söz konusu olabilir.


Aslan burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Esnek olmamanız durumunda tartıştığınız, üzerinde yoğunlaştığınız veya üzerinde ısrarcı olduğunuz konular gündemdekinden çok farklı, hatta ilgisiz bir hal alabilir. Fikir farklılıkları iş hayatınızda tartışmaları körüklüyor. Birkaç gün çekimser kalmak yararınıza olabilir.


Başak burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Bazı konularda net olmamanız veya direkt mesajlar vermemeniz durumunda haftalarca telafisi mümkün olmayan yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. İş hayatınızda veya önemsediğiniz konularda fikir ve anlayış farklılıkları ortamı gerebilir, dikkatli hareket etmekte fayda var. Yenilik yapmak istiyorsanız biraz bekleyin.


Terazi burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Belli bir olayın, düzenlemenin ya da anlaşmanın gidişatı ya da içeriği hakkındaki fikirleriniz mevcut durumun gösterdiğinden çok farklı olabilir. Bu tür bir durumun yeniden gözden geçirilmesi gerekiyorsa bu konuya sıcak yaklaşmanızda fayda var. Sevdiğiniz işi yaparak daha fazla kazanmanın yollarına yoğunlaşmak isteyebileceğiniz günler.


Akrep burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Belli planları, yöntemleri veya stratejileri gözden geçirme konusunda isteksiz olabilirsiniz. Ancak, bu konularda harekete geçilmemesi önemli sonuçlar doğurabilir. Detayları gözden kaçırmamakta fayda var. Ayın 6-sına kadar aşk hayatınız renkli ve hareketli, yalnız Akrepler çok sayıda yeni kişiyle tanışma seçeneğine sahip olabilirler. Maddi açıdansa, belli planlar dahilinde hareket etmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz.


Yay burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Bazı konuları hafife alıyor ya da olaylara fazla iyimser bakıyor olabilirsiniz. Hey! Sen ne olacağını sanmıştın??? türünde ifadeler yanlış hesaplamalara ait yanlış sonuçlar doğurabilir. Özellikle iş hayatınızda, olumlu gibi görünen göstergeler, farklı nedenlerle olumsuz bir hale dönüşebilir.


Oğlak burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Önemsediğiniz veya takibini yaptığınız olaylar, işler, planlar veya konular istediğiniz şekilde ilerlemiyorsa veya istediğiniz sonuçları vermeyeceğini düşünmeye başlarsanız, inisiyatif kullanmanızda fayda var. Maddi konuları ve iş hayatınızla ilgili gelişmeleri ön plana almak isteyebilirsiniz. İlerlemeyi hedefliyor ve daha güvenli ilerlemek istiyorsunuz. Arkadaşlar ve sosyal aktiviteler kanalıyla yeni maddi fırsatlar söz konusu olabilir.


Kova burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Bazı konularda yersiz endişelere sahipsiniz veya umudunuzu kaybetmiş olabilirsiniz ya da bulunduğunuz yeri her koşulda koruyacağınızı sanıyorsunuz. Ancak, ne fazla kötümser ne de fazla iyimser olmalısınız. Şu an için görünen şu ki, ne olursa olsun ilerliyorsunuz! Aşk hayatınız açısından ise, güzel sözler veya kafanızı karıştırmaya çalışan kişiler değer yargılarınızla çelişen duygular yaşamanıza neden olabilirler.


Balık burcu, 3 Şubat 2014 için burç yorumu
Belli kişilerin veya grupların ilgisini çekmek istiyorsanız kendinizi göstermenizde fayda var. Aksi takdirde bu kişilerin varlığınızı fark etmeleri veya eğiliminizi anlayabilmeleri çok zor olabilir. Harekete geçmeniz gerekiyor. Bugünlerde, aşk hayatınız genel anlamda kafanızı karıştırabilir veya inatçı ya da vurdumduymaz kişiler sizi zorlayabilirler. Ancak, birkaç gün sonra işler yoluna girmeye başlıyor çok fazla üzerinde durmamalısınız.