Merhaba, ilk ziyaretiniz mi? Buraya tıklayın!

Google Adsense

User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
 1. #1

  Üyelik tarihi
  25 12 2011
  Yer
  Kocaeli - İzmit
  Mesajlar
  34.871
  Bahsedildi
  1
  Etiketlendi
  0

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Sarışınlar daha mı eğlenceli? Bu ateşli esmerlere göz atın ve tekrar düşünün! Natalie Portman ve Anne Hathaway ile çalışan renk uzmanı Marie Robinsen'a göre kahverengi ve siyah saçlar şimdi çok daha doğal. "Bir çok ünlü yıldız doğal saç renklerinden iki ton farklı kullanıyorEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! ya biraz daha açık ya da koyu.." diye devam ediyor sözlerine..

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Kumsal Kahvesi

  Bu kumsal kahve saç rengiEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! Emma Watson’ın kısa saç kesimine çok uygun düşmüş diyor Robinson. "Bu saç rengi ve saç kesimi yüz hatlarını daha yumuşak gösterir" diyor. Watson'ın saçları doğal saç renginden 2-3 ton açık renge boyandı ve aralarına gölgeler eklendi diyor. "Saçlarında çok fazla kat olanlar çok açık renk kullanmamalı" diye de ekliyorEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!"Bu saç uçlarının çok ince görünemsine neden olur"...

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Karamel Kahve

  Bu rengin birçok tonu olduğunu söylüyor Robinson. "Bu altın sarısı gölgeler doğal saç rengi kahve olan Jennifer Lopez'e yakışıyor diyor. Örneğin; Jennifer LopezEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! bu rengi tercih eden ünlülerdendir. En açık tonlar saçın orta bölümünde ve uçlarında kullanılmalı diyor. Lopez’in rengini elde etmek içinEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! açık kahve zemin üzerineEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! yüz civarından başlayarak uçlarına kadar daha açık tonda gölgeler uygulamalısınız diyor.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Bal Kahvesi

  Bu sarı-kahve saç renginin Angelina'nın teniyle müthiş uyum sağladığını söyleyen Robinson Angelina'nın çizilmiş gibi duran dudaklarına ve çarpıcı gözlerine sahip olmayanları bu saç rengi konusunda uyarıyor. Çok fazla makyaj yapmayan kişiler bu saç rengini seçerken iyi düşünmeli diyor. Bu görünümü elde etmek içinEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! doğal orta kahve saç renginin üzerine bal rengi veya altın sarısı röfleler uygulayabilirsiniz.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Altın Kahve

  ”Bu güneş tonlarında kahve saç rengi Natalie Portman'ın göz rengini ortaya çıkarıyor." diyor Robinson. "Bal rengi ve karamel röfleler de cilt rengini canlandırıyor" diye devam ediyor. Saçlarındaki altın sarısı röfleler tıpkı güneş ışığını andırıyor diyor.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Kestane Kahve

  “Bu herkesin kullanabileceği bir renktirEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!” diyor Robinson. Kestane kahvesi saç renginin Victoria Beckham'ın ten rengine yakıştığını ve kahverengi gözlerini belirginleştirdiğini de sözlerine ekliyor. Koyu kahve saça karamel rengi röfleler uygulayın diyor Robinson. Robinson bu görünümün püf noktasının hafif kızılımsı röfleler olduğunu söylüyor. Kızıl altın röfleler saçınızı zengin gösterecek ve çikolata rengi bir görünüm kazandıracaktır.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Kızıl Kahverengi

  Salma Hayek’in belirgin görüntüsü az bir uğraşla olmadı diyor Robinson; ”Saçlarını sürekli yaptırmayan kişiler düşünüldüğünde bu saç rengi tek işlemde yapılmış izlenimi verebilir diye sözlerine devam ediyor. Eğer Hayek gibi esmer biriysenizEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! doğal saç renginizden iki ya da üç ton daha açık renk röfleleri saçınızın orta bölümüne ve uçlarına doğru uygulayın. Ve birkaç tane kestane kahvesi röfle eklemeyi de unutmayın..

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Orta Kül Kahve

  Mila Kunis ombre saçlarına klasik röfleler eklemiş. "Röfleler saçın uçlarına doğru uygulanmış ve katların belirginleşmesini sağlamış" diyen RobinsonEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! "Bu saç rengi ideal çünkü saç modelini ortaya çıkarıyor" diye sözlerine devam ediyor. Bu görünüm elde etmek için doğal saç renginiz üzerinde saçınızın uçlarına doğru saç kesimini takip ederek röfleler uygulamalısınız. Röflelerin rengini ise ten renginize göre belirlemelisiniz. Küllü kahverengi zemin oldukça yaygındır ama seçeceğiniz karamel veya kumral röfleler cildinize renk vermelidir.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Koyu Kül Kahve

  Bunun güzel bir kül kahvesi tonu olduğunu söyleyen Robinson bu rengin Katie Holmes’un gözlerine ışıltı kattığını sözlerine ekliyor. Eğer saçlarınızı koyulaştıracaksanız saç boyunuzu ve saç kesiminizi dikkate alın diyor Robinson. Eğer uzun ve koyu renk saçlarınız varsa vede uzun boyluysanız bu görünüm sizde çok şık durur diye de ekliyor. Minyon tipliyseniz saçlarınızın bir boy olmamasına dikkat edin çünkü bu model size ağır gelebilir diyor Robinson. Katlandırılmış bir model saçınızı hareketlendirecekEsmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi! vücudunuzdaki ve yüzünüzdeki kusurları da gizleyecektir diyerek sözleirne devam ediyor.


  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Dumanlı Kahve

  Jennifer Hudson'ın saç rengi için Robinson; "Bu çok koyu bir kahve veya siyah değil o yüzden herkeste güzel durabilir" diyor. "Bu saç rengi cildinize parlaklık kazandırmaz fakat doğal görüntüsüyle size hoş bir ışıltı verir" diye devam ediyor. Robinson bu saç rengini esmer ve buğday tenlilere öneriyor ve açık tenlerde bu saç rengi çok hoş durmaz diyor. Bu rengi istiyorsanız doğal saç renginizden birkaç ton koyu gölgelerle çalışabilirsiniz.

  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

  Siyah

  ”Olivia Munn buğday tenli olduğu için koyu tonlarda saç rengini iyi taşıyor ” diyor Robinson. Fakat siz orta tonlardaysanız istediğiniz saç renginden birkaç ton açık renkle başlayıp kademe kademe koyulaştırmalısınız. "Size asla Olivia gibi koyu bir renkle başlamanızı önermem. saçınızda dha fazla hareket istiyorsanız hemen sonrasında daha farklı tonda bir röfle denemelisiniz" diye sözlerine devam ediyor.
  Ölümden sonrası bile varken , senden sonrası neden olmasın ?  Esmerler İçin 10 Harika Saç Rengi Önerisi!

 

 

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0